Hicz András nyert, Mácsik Áron sporttörténelmet írt

Az idén is Hicz András vihette haza a Magyar Kupát, a legnagyobb siker azonban Mácsik Áron nevéhez fűződik, aki a bronzéremért vívott csatában Csibor Lászlót legyőzve lett a harmadik. Ezzel történelmet írt, ugyanis amikor a „nagy hármas” részt vett egy versenyen, senki sem tudott odaférni a dobogóra. A nagy visszatérő Száki Adrián az első félidőben

Continue reading »

Bemelegítés a bajnoki szezonra

Baross Gábor és Baross Zoltán is veretlenül hangolt a bajnokság jövő heti kezdetére. A csütörtöki napokon folytatódó szezonban nagy meccsekre és kiélezett rangadókra van kilátás. Naszádi András helyezkedik a szöglethez (Baross Gábor-Naszádi András 1-0) Az egyre jobban védekező Katona Viktornak nem sok hiányzott a döntetlenhez (Katona Viktor-Baross Zoltán 0-1) Izgalmas, változatos meccset hozott a rangadó

Elhúzott a mezőnytől a háromfős élboly

Naszádi András ezúttal kiválóan szerepelt a rangadókon, hiszen Mácsik Áron legyőzése mellett pontot rabolt Baross Zoltántól is a Budapest Subbuteo klub edzésnapján, amelyen ezúttal ketten is győzelem nélkül zártak. Parázs jelenetek a középpályán (Baross Zoltán-Naszádi András 0-0) A helyzetek megvoltak, a gól ezúttal elmaradt (Katona Viktor-Mácsik Áron 0-0) Mácsik Áron igyekszik megbontani ellenfele védelmét (Katona

Izgalmas körbeverések

Senki sem mehetett biztosra a Budapest Subbuteo klub edzésnapján, hiszen bárki bárkitől értékes pontot vagy pontokat csíphetett el. Naszádi András legyőzte Baross Zoltánt, akinek viszont Mácsik Áront sikerült megállítania. Katona Viktor pedig megint egy értékes döntetlennek örülhetett.   Nagy csata a középpályán (Mácsik Áron-Naszádi András 1-0) Katona Viktor nagyszerű védekezéssel hatástalanította ellenfele támadójátékát (Katona Viktor-Baross

Csibor László nagyon belehúzott

Csibor László szokásához híven, kapott gól nélkül gyalogolt át a mezőnyön a Budapest Subbuteo klub edzésnapján. A nemsokára induló újabb bajnokságra remek meccsekkel hangoltak a játékosok. A harmadik gól előtti pillanat (Baross Zoltán-Csibor László 0-4) Naszádi András remek védekezéssel hatástalanította ellenfele támadójátékát (Naszádi András-Csibor László 0-1) Katona Viktornak ezúttal összejött a gólszerzés, ám ez kevésnek

Olasz vendégjáték női résztvevővel

Három éve járt nálunk utoljára Alberto Tarantino, a Subbuteo Club Berlin alapítója, akinek a tiszteletére rendeztünk egy WASPA-tornát. Valamint a klubunkban köszönhettünk egy női játékost, aki most először próbálta ki a subbuteót. Csibor László visszafelé játssza a labdát, hogy aztán újra megindulhasson vele ellenfele kapuja felé (Alberto Tarantino-Csibor László 0-1) Alberto Tarantino felkészül a lövésre

Ebben a bajnokságban bármi előfordulhat

Továbbra is nagyon izgalmas a versenyfutás a 3–7. helyért, még megjósolni sem lehet, hogy ki hányadik pozícióban fejezi be a bajnokságot. Székely Miklós pillanatnyilag lépéselőnyben van, de sok meccs van még hátra. Csibor László visszahozza a játékosát a leshelyzetből, hogy aztán folytathassa a támadást (Baross Zoltán-Csibor László 0-3) Veszélyes akció a bal oldalon (Baross Zoltán-Csibor

Továbbra is nyílt a bajnokság

Ezúttal Székely Miklós volt a játéknap legjobbja, három győzelmével rögtön a tabella harmadik helyére lépett előre. Farkas Norbert visszavágott a korábbi vereségért, Csibor László pedig magabiztosan vezeti a bajnokságot. Egy nagy helyzet után jöhet a kirúgás (Mácsik Áron-Farkas Norbert 1-0) Alakul a gólhelyzet (Katona Viktor-Naszádi András 0-2) Csibor László még egy edzőmérkőzésen is teljes erőbedobással játszik

Feléhez érkezett a pontvadászat

Szathmáry Károly két győzelemmel rástartolt a harmadik helyre, Baross Zoltán a három döntetlenjével pedig egyre távolodik a dobogótól. Továbbra sincs lefutva a feléhez érkezett bajnokság, a „tavaszi” szezonban még lehetnek helycserék a táblázaton.   Ez volt a sokadik kimaradt helyzet (Katona Viktor-Baross Zoltán 0-0) Két sötét alak a sarokban (Baross Gábor-Csibor László 1-0) Csibor László

A Budapest Subbuteo meghódította Prágát

Hét játékos is képviselte a Budapest Subbuteo klubot a prágai satellite versenyen. Baross Gábor tornagyőzelme mellett gratulálunk az ezüstérmes Marco Zucchinak, a bronzérmes Hicz Andrásnak, valamint a WASPA-versenyen megszerzett harmadik helyéért Katona Viktornak.   A WASPA-verseny dobogósai (balról jobbra): Jirí Uchytil, David Young, Marco Zucchi, a verseny szervezője és Katona Viktor A Budapest Subbuteo klub