A Budapest Subbuteo meghódította Prágát

Hét játékos is képviselte a Budapest Subbuteo klubot a prágai satellite versenyen. Baross Gábor tornagyőzelme mellett gratulálunk az ezüstérmes Marco Zucchinak, a bronzérmes Hicz Andrásnak, valamint a WASPA-versenyen megszerzett harmadik helyéért Katona Viktornak.

20180317_184442.jpg

 

20180317_184301.jpg

A WASPA-verseny dobogósai (balról jobbra): Jirí Uchytil, David Young, Marco Zucchi, a verseny szervezője és Katona Viktor

20180317_184521.jpg

A Budapest Subbuteo klub hétfős különítménye (balról jobbra): Székely Miklós, Mácsik Áron, Jirí Uchytil, Baross Gábor, Katona Viktor, Marco Zucchi, Hicz András
AZ EREDMÉNYEK

Katona Viktor
Katona Viktor-Jirí Uchytil 0-3
Katona Viktor-Karl Vranovitz 0-0
Katona Viktor-Alfred Strommer 0-4

Katona Viktor a négyfős csoport 4. helyén végzett.

Székely Miklós
Székely Miklós-Daniel Vranovitz 0-6
Székely Miklós-
Filippo Vitali 0-3
Székely Miklós-
Baross Gábor 2-3

Székely Miklós a négyfős csoport 3. helyén végzett.

Mácsik Áron
Mácsik Áron-David Young 2-2
Mácsik Áron-
Robert Green 2-2
Mácsik Áron-
Galina Rudkina 4-0

Mácsik Áron a négyfős csoport 2. helyén végzett és továbbjutott a negyeddöntőbe.

Negyeddöntő
Mácsik Áron-Baross Gábor 1-4

Hicz András
Hicz András-Annika Hentrick 6-0
Hicz András-
Marco Zucchi 3-2
Hicz András-
Paolo Di Stefano 4-0

Hicz András a négyfős csoport 1. helyén végzett.

Negyeddöntő
Hicz András-Jirí Uchytil 6-1

Elődöntő
Hicz András-Baross Gábor 1-4

Hicz András a prágai verseny 3. helyén végzett!

Jirí Uchytil
Jirí Uchytil-Katona Viktor 3-0
Jirí Uchytil-Alfred Strommer 2-5
Jirí Uchytil-
Karl Vranovitz 0-0

Jirí Uchytil a négyfős csoport 2. helyén végzett.

Negyeddöntő
Jirí Uchytil-Hicz András 1-6

Marco Zucchi
Marco Zucchi-Paolo Di Stefano 3-0
Marco Zucchi-Hicz András 2-3
Marco Zucchi-Annika Hentrick 3-0

Marco Zucchi a négyfős csoport 2. helyén végzett.

Negyeddöntő
Marco Zucchi-Alfred Strommer 2-0

Elődöntő
Marco Zucchi-Robert Green 1-0

DÖNTŐ
Marco Zucchi-Baross Gábor 2-3

Marco Zucchi ezüstérmet szerzett!

A prágai satellite verseny végeredménye
1. Baross Gábor
2. Marco Zucchi
3. Hicz András
Robert Green

 

WASPA-verseny

Székely Miklós
Székely Miklós-Jirí Uchytil 1-2
Székely Miklós-Galina Rudkina 1-0

Székely Miklós a háromfős csoport 2. helyén végzett.

Elődöntő
Székely Miklós-David Young 1-1 szétlövéssel 1-2

A 3. helyért
Székely Miklós-Katona Viktor 0-0 szétlövéssel 0-1

Katona Viktor
Katona Viktor-Karl Vranovitz 0-0
Katona Viktor-
David Young 0-0

Katona Viktor a háromfős csoport 2. helyén végzett.

Elődöntő
Katona Viktor-Jirí Uchytil 0-1

A 3. helyért
Katona Viktor-Székely Miklós 0-0 szétlövéssel 1-0

A WASPA-verseny végeredménye
1. David Young
2. Jirí Uchytil
3. Katona Viktor
4. Székely Miklós

Share this post
  , ,


Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük