Micsoda forduló, micsoda fordulatok!

Mácsik Áron és Szathmáry Károly is nagy lépést tett a dobogóért, utóbbi ráadásul a kétszeres bajnok Csibor László ellen játszott egy emlékezetes 3-3-as döntetlent.

dsc03834_1.JPG

dsc03863.JPG

Micsoda meccs! A nap egyik legizgalmasabb találkozóján Szathmáry Károly már 3-0-ra vezetett, ám a rutinos Csibor László meg tudta menteni az egyik pontot. Érdekesség, hogy Csibor László a legutóbbi bajnokságban a 14 mérkőzésen összesen csupán négy gólt kapott, most egy meccsen hármat is (Szathmáry Károly-Csibor László 3-3)

dsc03866.JPG

Csupán egy gól döntött a bajnoki találkozón,… (Katona Viktor-Székely Miklós 0-1)

dsc03869.JPG

…a szétlövéses bajnokságban azonban potyogtak a gólok (Katona Viktor-Székely Miklós 4-3)

dsc03841.JPG

Izgalmas taktikai csatát vívott a két remek játékos (Farkas Norbert-Mácsik Áron 0-1)

dsc03845_1.JPG

Ez is óriási meccs volt! A félidőben Baross Zoltán kétgólos előnyre tett szert, ám Mácsik Áron néhány másodperccel a mérkőzés vége előtt egyenlíteni tudott (Mácsik Áron-Baross Zoltán 2-2)

dsc03849.JPG

Egy furfangos gól döntött, Farkas Norbert a kapus védése után újra a csatár elé pattanó labdát vágta a hálóba (Székely Miklós-Farkas Norbert 0-1)

dsc03857.JPG

Bár Katona Viktor védelme többször is kapitulált, az általa szerzett gól szépségdíjas volt (Baross Gábor-Katona Viktor 6-1)

dsc03836.JPG

Nagy küzdelemben alakult ki a gól nélküli döntetlen (Mácsik Áron-Katona Viktor 0-0)

dsc03839.JPG

Szathmáry Károly a második félidőben vesztett állásból fordította meg a meccset, és ezzel jelezte, hogy vele is számolni kell a dobogóért folyó versenyfutásban (Baross Zoltán-Szathmáry Károly 1-4)

dsc03867.JPG

Mácsik Áronnak nagyon kellett ez a győzelem, hogy megtartsa előkelő pozícióját (Szathmáry Károly-Mácsik Áron 1-3)

dsc03870_1.JPG

Sokáig 0-0-ra állt a meccs, ám a vége előtt nem sokkal Csibor László „begyötört” egy gólt (Csibor László-Baross Zoltán 1-0)